W dobrą stronę - SZYMON -

INTENCJE w Okresie Wielkanocnym

21 maja 2019

Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę.  

Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.  Na modlitwie nie bądźcie gadatliwi jak poganie. Oni myślą, że przez wzgląd na swe wielomówstwo będą wysłuchani. Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. Wy zatem tak się módlcie: 
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci imię Twoje!  Niech przyjdzie królestwo Twoje; niech Twoja wola spełnia się na ziemi, tak jak i w niebie. 
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili; i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego! 
Jeśli bowiem przebaczycie ludziom ich przewinienia, i wam przebaczy Ojciec wasz niebieski. Lecz jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień. /Mt 6,5-15/FROPS – Fraud Risk Operational Performance Solution

ZA KOCHANYCH, NARODZONYCH DLA NIEBA

 

‎/21.05.19/ śp. Andreas Nikolaus Lauda /15.05.19/ śp Wiktoria /08.05.19/śp. prof. Iwona Wojciechowska/29.04.19/ śp. Stefan /00.04.19/ śp. Krystyna /19.04.19/ śp. Mariusz Tarnopolski /13.04.19/ śp. Franciszek Bobadilla Mata  /11.04.19/ śp. Andrzeja Burzawa  /05.04.19/ śp. Tadeusz Szyma  /07.04.19/ śp. Agata Mróz /01.04.19/ Jan Źrebiec MS  /01.04.19/ śp. Janina Rogóz/  śp. Władysława/  śp. Jan Ćwik/ śp. o. Wacław Franciszek Knapik OP/  śp. Teresa Radziszewska/ śp. Marian Paśkiewicz/ śp. Marek Dudek/ śp. Janek Dudek/ śp. Zosia Dudek/ śp. Gabrysia/  śp. Stanisława/ śp. Bronisława/ śp. Jan Olszewski/ śp Antonio Césare Fernández SDB/ śp. Ryszard Peryt CSsR/ śp. br. Andrzej Pastuła OP/ śp. o. Andrzej Potocki OP

 Wszystkie czternaście rozważań umieszczam za otrzymaną zgodą 😀 

Bardzo serdecznie dziękuję!

 

 1. DROGA KRZYŻOWA I z Anią – wt 26 luty
 2. DROGA KRZYŻOWA II z nienarodzonymi – pt 08 marzec
 3. – DROGA KRZYŻOWA III ze św. Józefem Kalasancjuszem – wt 12 marzec
 4. DROGA KRZYŻOWA IV z kardynałem Stefanem Wyszyńskim – pt 15 marzec 
 5. DROGA KRZYŻOWA V z Romano Guardinim – wt 19 marzec 
 6. DROGA KRZYŻOWA VI a Różą – pt 22 marzec 
 7. DROGA KRZYŻOWA VII ze św. JPII /Koloseum 25,03.2005/ – wt 26 marzec
 8. – DROGA KRZYŻOWA VIII Prawdziwego Życia w Bogu – pt 29 marzec
 9. DROGA KRZYŻOWA IX z Romanem Brandstaetterem – 02 kwiecień
 10. DROGA KRZYŻOWA X Biblijna – 05 kwiecień
 11. DROGA KRZYŻOWA XI ze św. J. Kalasancjuszem o życiu duchowym09 kwiecień
 12. DROGA KRZYŻOWA XII z o. Leszkiem Balczewskim SJ – 12 kwiecień
 13. DROGA KRZYŻOWA XIII z św. Josemaría Escrivá de Balaguer – 16 kwiecień
 14. DROGA KRZYŻOWA XIV z Benedyktem XVI /abp. Thomas Menamparampil SDB/ 19 kwiecień

  

ZA KOCHANYCH ŻYWYCH

 

Elżbieta Rogóż/ o.Dominik Zelek.OP/ Małgosia/ Halina Buczek/Staszek Giemzę/ Stanisława/ o. Józef Zborzil OP/ Tomek z Gandawy; Belgia/ Magdalenkę i Tomasa/ dr. Tadeusza Ossolińskiego/ dwóch małych Gabrysiów/ Wiesława/ Emilia/ Bożena Dominik/ s. Krystyna/ Beata, Kinga Aleksander i Mateusz/ Basia/ Władysław/ ks. Piotr/ Marta/ Ela/ Monia/ Piotr/ Szymon/ Joanna/ Terenia/ Marek/ Paweł/ Adam/ Janek/ Ilona iRafał/ ks Władeczek/ ks. kan. dr Tomasza Czarnocki/ ks. dz. Eugeniusza/ ks. Leszek/ ks. prof. dr hab. Michał Roman Szulik/ ks. Marek/ ks. Tomasz.

 


27 lutego 2019
(…) jeszcze wczoraj lekarze określali stan Ani jako ciężki. Przed
chwilą ojciec dziecka przekazał wiadomość, że Ania odzyskała czucie w całym ciele i poprosiła o jedzenie!!! Chwała Panu!!! Dziękuję za wsparcie 🙂 Paweł

25 lutego 2019 
Módlmy się o 10 – letnią Anię, jej najbliższych i wszystkich, którzy się za nią modlą. Ania straciła przytomność na lodowisku, jest w szpitalu z obrzękiem mózgu i sparaliżowaną połową ciała. – przekaż przyjaciołom!


22 marca 2019

 

Dziękuję Wszystkim za modlitwę, mama wybudziła się dość szybko, czuje się dobrze. Bóg zapłać!!! Cudownie mieć w Was wsparcie  Iwona Róża

Gdy zamknęliśmy się już w loży komentatorskiej i czekaliśmy na pierwszy gong, Andrzej przyznał, że zadbał o dobrą rozgrzewkę przed wyjazdem. – Zdążyłem jeszcze zająć się ogrodem, to dopiero jest robota! Teraz czas na zabawę – skwitował. I rozpoczęła się drugoligowa wojna w Mulvane pomiędzy Ramonem Alvarezem i Brandonem Riosem. Solidne łupnie padały z obu stron, po trzeciej rundzie Trener w przypływie adrenaliny zaczął zadawać swoje ciosy i napawać się z każdą kolejną akcją. Wiecie, jak wygląda prawdziwa, niczym nieskrępowana pasja człowieka? Dokładnie tak. Wciąż mam ten obrazek przed oczami. W poniedziałek planowałem zadzwonić i zaprosić Trenera do komentowania meczu boksu olimpijskiego Polska – Rosja. Zabiegany przełożyłem tę rozmowę na kolejny dzień. Odebrałem sobie przyjemność kilkuminutowej pogawędki, której już nigdy nie nadrobię. Cholerna zaległość.

ŹRÓDŁO: SPORT.TVP.PL  AUTOR: PIOTR JAGIEŁŁO  21.11.2018 08:35Dodawanie komentarzy dla zalogowanych użytkoników: